ایرانیها سایت ساز

بهترین و فنی ترین روش ارایه و فروش میزبانی وب، دامین و طراحی سایت با سایت ساز فارسی و یا طراحی تخصصی سایت

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 021-28425572
09367790357

سوالات متداول سایت ساز ایرانیها

سوالات متداول کاربران و نمایندگان سایت ساز ایرانیها

سوالات متداول استفاده از سایت ساز ایرانیها

در سامانه ایرانیها سایت ساز، می‌توانید رایگان ثبت نام کرده و 3 روز رایگان تست کنید.
وب‌سایت‌های سامانه، پس از فعال‌سازی، به مدت 365 روز فعال هستند و پس از آن نیاز است مجددا با پرداخت 80% تا 85% مبلغ اولیه تمدید گردند. این مقدار تخفیف تمدید بر اساس بسته خریداری تعیین می شود.
بله، امکانات هر وب‌سایت با توجه به بسته انتخابی شما آماده می‌شود. در صورتی که به امکانات بیش‌تری نیاز داشتید، در هر زمانی امکان ارتقا وب‌سایت فراهم است.
ایرانیها سایت ساز امکان ثبت دامنه از طریق پنل کاربری را برای شما فراهم کرده. تنها کافیست به پنل مدیریت مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.
در پنل نمایندگی، امکان ایجاد وب‌سایت‌های جدید برای مشتریان وجود دارد و کسب درآمدی برای شما فراهم می‌کند. اما در پنل وب‌سایت، تنها امکان راه‌اندازی و ویرایش وب‌سایت شما وجود دارد.
بله. در سامانه ایرانیها سایت ساز، امکان اتصال دامنه‌های از پیش ثبت شده توسط شما وجود دارد. برای انجام این مورد، با پشتیبانی تماس بگیرید تا مستندات برای شما ارسال شود.
ایرانیها سایت ساز همواره مدیریت سرور را بر عهده داشته و در هر ساعت از شبانه‌روز بر عملکرد آن نظارت دارد. همچنین پشتیبانان فنی شرکت آماده پاسخگویی شما هستند.
خیر. سامانه ایرانیها سایت ساز تمامی این ‌امکانات را به صورت خودکار مدیریت کرده و نیاز به تهیه هیچ موردی از طرف شما وجود ندارد.

سوالات متداول نمایندگی سایت ساز ایرانیها

بله. شارژ پنل های نمایندگی به صورت سالیانه است و هر سال بایستی تمدید شوند.
ایجاد و تمدید هر وبسایت در سامانه با توجه به تعرفه شما و امکانات وبسایت محاسبه خواهد شد و در زمان فعال سازی، هزینه آن از حساب کاربری شما کسر خواهد شد.
تمدید هم مانند ایجاد و فعال سازی وبسایت، هنگام انجام مورد، هزینه‌ی آن محاسبه شده و از حساب کاربری شما کسر خواهد شد.
ایرانیها سایت ساز پنل های نمایندگی خود را کاملا به صورت ریبرند و با حق‌نشر اختصاصی شما ارایه خواهد داد.
مبلغ ایجاد وب‌سایت در پنل‌های نمایندگی، بر اساس ریز تعرفه‌های هر نماینده محاسبه خواهد شد. به عنوان مثال، قیمت هر وب‌سایت بر اساس امکانات و ظرفیتی که فعال می‌کنید، محاسبه شده و پس از فعال سازی، از حساب نمایندگی کسر خواهد شد.
خیر. شما در پنل نمایندگی ایرانیها سایت ساز با هیچ محدودیتی در زمینه ایجاد وب‌سایت و مشتری روبرو نیستید.
بله. البته این امکان بسته به انتخاب شما فراهم خواهد شد و در صورت عدم نیاز، می توان آن را غیر فعال کنید.
بله. شما امکان مدیریت کامل وب‌سایت‌های مشتریان خود را خواهید داشت.
بله. همه به‌روزرسانی‌ها به صورت رایگان انجام خواهد شد. همچنین بیشتر امکانات جدید هم برای نمایندگان به صورت رایگان فعال خواهد شد.
بله. امکان ارایه پنل نمایندگی برای نماینده‌های ایرانیها سایت ساز وجود دارد. هزینه فعالسازی پنل نمایندگی مشابه برای نمایندگان 360,000 تومان بازای هر نماینده جدید می باشد.

سوالات متداول ثبت دامنه در سایت ساز ایرانیها

امکان ثبت دامنه برای وبسایت‌ها در پنل مدیریت آن‌ها فراهم شده است.
بله. برای این مورد، تنها کافیست Dns های ایرانیها سایت ساز را بر روی دامنه خود تنظیم کنید و دامنه را از پنل مدیدریت به وبسایت متصل کنید.
بله. ایرانیها سایت ساز به همه وب‌سایت‌های مشتریان خود دامنه هدیه اختصاص میدهد. این دامنه ها بر اساس بسته خریداری شده  شامل دامنه های ملی ir و یا com و یا هردو میباشد. می توانید به جدول هدایای بسته ها مراجعه نمایید.
بله. این امکان بر روی وب‌سایت‌های ایرانیها سایت ساز فراهم شده. برای دریافت مستندات مربوط به آن، با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.
بله، برای انجام این مورد، تنها کافیست با پشتیبانی تماس بگیرید و تقاضای انتقال دامنه را به بخش فنی دهید تا مستندات آن برای شما ارسال شود.

در زمانی که شما این صفحه را می خواندید، وبسایت های ایرانیها سایت ساز بیش از 0 بار بازدید شده است.

رایگان امتحان کنید و سپس پرداخت کنید

همین حالا به جمع کاربران ایرانیها سایت ساز بپیوندید...

طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب‌سایت خود را به تیم حرفه‌ای ما با بیش از ۱۰۰ نمونه کار اختصاصی بسپارید.

اطلاعات بیشتر

سامانه نمایندگی اختصاصی

میزبان مشتریان شما با نام و لوگوی تجاری شما هستیم!

سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش ‌سایت را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای طراحی سایت در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف ایرانیها سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اطلاعات بیشتر...
نیاز به راهنمایی دارید؟ ما ۷ روز هفته از ساعت ۹ الی 18 پاسخگو تماس تلفنی شما هستیم.
ساعت غیر اداری به راهنمایی نیاز دارید؟ با موبایل تماس بگیرید.
021-28425572
09367790537+
مشاوره و پشتیبانی:
021-28425572
09367790537