ایرانیها سایت ساز

بهترین و فنی ترین روش ارایه و فروش میزبانی وب، دامین و طراحی سایت با سایت ساز فارسی و یا طراحی تخصصی سایت

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 021-28425572
09367790357

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا چیست؟

در چند سال گذشته، بازاریابی به طور قابل ملاحظه ای از فروش به مشتریان فاصله گرفته است و به سمت ارتباط با مصرف کنندگان پیش رفته است. استراتژی “push” زمانی موفقیت آمیز بود. زمانی که تقاضا ها بیشتر یک طرفه بود مثل آگهی بازرگانی تلویزیون و تبلیغات چاپی. در حال حاضر از آنجاییکه اینترنت در اجتماع نفوذ بیشتری پیدا کرده است مصرف کنندگان خواستار یک رویکرد متفاوت هستند یکی که علایق آنها را درگیر می کند و ویترینی پشت نام تجاری آنها باشد.

 

برای برآوردن این خواسته ها، کسب و کارها نیاز دارند که استراتژی هایی برای بازاریابی محتوا درنظر بگیرند. بسیاری فرصت ها وجود دارد تا افراد را فراتر از متن ببرد. عکس ها و ویدئو ها، infographic ها و کمپین های رسانه های اجتماعی فقط نمونه هایی از آنچه استراتژی بازاریابی محتوا می تواند در پی داشته باشد را معرفی می کند.

هر نوعی از محتوا قدرت مخصوص به خودش را دارد تکنیک های مختلفی وجود دارد برای اینکه کمک کند تا بهترین نوع مطالب برای حداکثر قرارگیری در معرض دید معرفی شود.

پشتیبانی به صورت ویژوال

دلیلی که وجود دارد برای توجیه اینکه چرا شبکه های اجتماعی مثل Pinterast و اینستاگرم در محبوبیت سر به فلک کشیده اند، این است که استفاده کنندگان را به سمت تصاویر سوق می دهند نه فقط تصاویر برای چشم جذاب تر است بلکه مثل چند سال قبل نیازی نیست زمان زیادی را صرف خواندن متن نماییم. دیگر اینکه تصاویر چشم نواز در محتوای غنی متن، توجه را بیشتر جلب می کند و احتمال اینکه بیننده ادامه به خواندن پست وبلاگ یا ایمیل بدهد را افزایش می دهد. در واقع تحقیقات نشان داده است که توئیت ای که شامل عکس باشد ۱۸% بیشتر کلیک می گیرد و ۸۹% بیشتر علاقمند دارد و همینطور، ۱۵۰% بیشتر توئیت می شود.

پیام های پیچیده را با infographic ها ساده کنید

همیشه به احساس اجرا دقت داشته باشید که اطلاعات بیش از حدی برای برقراری ارتباط با یک تصویر باید وجود داشته باشد.شاید راه اندازی یک محصول کاملا فنی باشد یا آمار تحقیقات جدید در حال انتشار باشد. با نشان دادن این قطعات اخبار، به عنوان infographic، شما می توانید به طور سازمان یافته داستان بسازید و توجهات را جلب نمایید.

علاوه بر این با ترکیب متن و ویژوال در یک سند، می تواند به افزایش درک خواننده کمک کند و او را بیشتر جذب کنید. به عنوان یک انسان اجتماعی، جزئی از غریزه ی ماست که چیزهایی که مهم می دانیم را به اشتراک می گذاریم. Infographic یکی از بهترین اشکال به اشتراک گذاری محتواست که امکان گسترش اطلاعات را به طرز قابل توجهی بالا می برد.

از فیلم کمک بگیرید

اگر شما نیاز به یک راه برای ارتباط بیشتر با مشتریان و یا به نمایش گذاشتن محصول در حال حرکت هستید، ارائه ی ویدئو ضروری است. این بسیار حیاتی است که هدف کلی ویدئو قبل از تولید تعریف شده باشد به منظور بازدهی سرمایه. بعضی عناصر اضافی به نظر عبارتند از: چه کسانی جزو مخاطبان هستند؟ چگونه فراخوانی برای اقدام ابلاغ شود؟ چه روش هایی برای استفاده به منظور ترویج ویدئو می خواهید؟ با درک کامل این ویژگی های کلیدی، شما خواهید توانست تضمین کنید که ویدئو به هدف نهایی خود در ترافیک و فروش خواهد رسید.

هر استراتژی محتوای قوی مقدار قابل توجهی زمان نیاز دارد برای ایجاد و اجرا. هنگامی که شما در تولید چنین محتوای جذابی پتانسیل تولید و فروش را در نظر می گیرید ضرورت دارد که استراتژی فعلی خود را بررسی مجدد کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
همین الان سایت خود را ایجاد کنید.

برای طراحی وبسایت زیبا، حرفه‌ای و قدرتمند، همین الان با ما تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی رایگان 021-28425572

اطلاعات بیشتر

گروه مهندسی، آموزشی و هنری سید مجید

فعالیت این گروه در زمینه، مهندسی کامپیوتر، مهندسی معماری، دکوراسیون داخلی، طراحی دکورهای مناسبتی و جشنها و مراسمهای سوگواری، مشاوره املاک، فروش و آموزش محصولات هنرهای دستی، فروش و آموزش تابلوهای معرق، آموزش مباحث مختلف مهندسی و هنری و تکنیکهای تمرکز و تند خوانی و آرامش و ارائه برنامه های غذایی لاغری  و سلامتی به صورت تجربی و ... در غالب تیمهای تخصصی مختلف و فروشگاه آنلاین اینترنتی

http://www.smghazims.com


در زمانی که شما این صفحه را می خواندید، وبسایت های ایرانیها سایت بیش از 0 بار بازدید شده است.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ما ۷ روز هفته از ساعت ۹ الی 18 پاسخگو تماس تلفنی شما هستیم.
ساعت غیر اداری به راهنمایی نیاز دارید؟ با موبایل تماس بگیرید.
021-28425572
09367790537+
مشاوره و پشتیبانی:
021-28425572
09367790537